Římskokatolická farnost Olešnice na Moravě!

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

krátké ohlasy

Svatohubertská mše a dožínky

Velkolepým spojením svatohubertské mše svaté a dožínek jsme poděkovali za stvoření, za dar Boží. Událost přitáhla mnohé fotoaparáty i kamery. Podělit se o své zaběry můžete i skrze tyto stránky. Zaregistrujte se skrze nabídku v dolní části pravého menu, případně Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript autorovi článku.

 

Rodiny na Šumavě

U Černého JezeraV týdnu od 13.8 do 20.8. rodiny z naší farnosti společně s panem farářem prožily krásnou společnou dovolenou na Šumavě. S velkou laskavostí nám tentokrát poskytl azyl pan Volenec na bývalé faře poutního místa sv. Vintíře. Dohromady nás bylo přes padesát. Chodili jsme na túry, někteří jezdili na kole, navštívili jsme Šumavské hrady, poutní místo Andělíček a dokonce jsme i na raftech sjeli část Otavy ze Sušice do Horažďovic. Více se dozvíte v příštím farním zpravodaji.

 

Proběhl kurz výroby biblických postaviček

V prostorách Katolického farního centra Rafael se poslední březnový víkend tvořilo. Vzniklé postavičky poslouží při katechezích...

 

Putování po stopách svaté Anežky

V úterý 15. března, tedy o jarních prázdninách, vyrazily děti spolu s dalšími farníky do Prahy... Všem organizátorům patří dík za velice zdařilou pouť.

 

Pan varhaník slaví 80. narozeniny

Pan Miroslav Blaha nás doprovází hrou na "královský nástroj" již 62 let...

 


Strana 3 z 5