Římskokatolická farnost Olešnice na Moravě!

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

pozvánky

Primice Karla Adamce

(Hledáte-li: ► informace pro hosty (mapa, program))

Představte si, že děláte svatbu pro tisíc lidí! To už stojí nějaké úsilí a na takové svatbě je potřeba spousta rukou ochotných pomoci. A primice, to bude pro Káju den, kdy bude oslavovat svoje ano, bezvýhradné ano, které řekl Pánu Ježíši a toto ano platí v dobrém i ve zlém dokud je smrt dokonale nespojí v jedno. Chci Vás proto jeho jménem vyzvat k tomu, abyste se zapojili, každý podle svých možností, do příprav primice a organizace jejího průběhu. Aby však neorganizoval každý všechno, každou část příprav má na starosti jeden nebo dva lidé, kteří jsou za ni zodpovědní. Velmi vás prosím, pokud jste se v některém úseku „našli“ a rádi byste pomohli, abyste kontaktovali člověka zde uvedeného a pouze s ním se domlouvali, co je potřeba udělat. Jednotlivé úseky a kontaktní osoby jsou uvedeny v příloze.

Attachments:
Download this file (primice_organizatori.pdf)Organizátoři primice[sekce, kontakty]
 

Velkopáteční křížová cesta farností

Blíží se pátý a možná poslední ročník velkopátečního putování. Během "křížové cesty po hranicích farnosti" projdeme podobně jako loni všemi obcemi naší farnosti.

Vyrážíme na Velký pátek v 6,30 od kostela sv. Mikuláše. Trasa sice čítá více než dvacet pět kilometrů, lze se ale kdykoli odpojit. Po předchozích "experimentech" s textem modliteb letos nejspíše použijeme meditace z některé velkopáteční křížové cesty v Koloseu.

Trasu cesty i pár obrázků z předchozích let ukazuje interaktivní mapa.

 

Promítání filmu Poslední vrchol

V pátek 7.2.2014 od 19 hodin v olešnickém kině. Film v původním znění s českými titulky. Místa se dopředu nerezervují. Vstupné 30 Kč. Promítání v olešnickém kině zajišťuje Spolek přátel piva, na jeho stránkách naleznete pozvánku.

Více o snímku na www.poslednivrchol.cz


 

Ples se blíží nezadržitelnými kroky

Přestože se ples blíží titulkem naznačenou rychlostí, jistě nebude jen záležitostí tanečních kroků.

Alespoň to naznačuje spot na stránce události.


 

Ekumenická bohoslužba tentokráte na evangelické faře

Letošní ekumenická bohoslužba proběhne v neděli 26. ledna od 15,00 na evangelické faře.


 

 


Strana 10 z 27